Dzień otwarty - info
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...tadionu_wisly/
najlepiej to zabrac ze soba byle prześcieradła z odpowiednimi haslami na nich.. bedzie zapewne duzo osob z telewizji, radia itp, mozna je bedzie rozlozyc po trybunach i naglosnic sprawe z tym stadionem.. zeby w koncu naglosnili jakie jaja towarzysza temu stadionowi.. i ze zaden powrot na stadion w nastepnej rundzie nie jest mozliwy
to jest ten jedyny dzien kiedy media moga sie zainteresowac sprawa