Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9354
Stary 28.04.2010, 13:57
Dzień otwarty - info
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...tadionu_wisly/

najlepiej to zabrac ze soba byle prześcieradła z odpowiednimi haslami na nich.. bedzie zapewne duzo osob z telewizji, radia itp, mozna je bedzie rozlozyc po trybunach i naglosnic sprawe z tym stadionem.. zeby w koncu naglosnili jakie jaja towarzysza temu stadionowi.. i ze zaden powrot na stadion w nastepnej rundzie nie jest mozliwy
to jest ten jedyny dzien kiedy media moga sie zainteresowac sprawa
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 28.04.2010 o godz. 13:59.
Odpowiedz cytując