WISŁAZWE ale Łobo nie wytrzymuje gry co 3 dni wyraźnie był za...

szczególnie mnie zdziwiło jak usłyszałem od komentatora Łobodziński i do siebie to on jest na boisku?! Wiem, że Łobo prezentuje stabilną formę mecz z Lechem ale niech odpocznie i niech będzie gotowy np.na Legie
Marszałek pisałem już tak to jest jak się bierze piłkarza z jutuba
Wujekm mówię o Łobo
