Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 28.04.2010, 13:53
WISŁAZWE ale Łobo nie wytrzymuje gry co 3 dni wyraźnie był za... szczególnie mnie zdziwiło jak usłyszałem od komentatora Łobodziński i do siebie to on jest na boisku?! Wiem, że Łobo prezentuje stabilną formę mecz z Lechem ale niech odpocznie i niech będzie gotowy np.na Legie


Marszałek pisałem już tak to jest jak się bierze piłkarza z jutuba



Wujekm
mówię o Łobo
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 28.04.2010 o godz. 14:18.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując