Temat
:
[26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45
Wyświetl pojedynczy post
Wujekm
Member
Od: 04.2008
Skąd: Z kosmosu
Offline
#
332
28.04.2010, 13:52
Wczoraj w Liga+ jednak na końcu stwierdzili że zgodnie z przepisami fifa promującymi ofensywny styl gry spalonego przy golu Broźka nie było Zresztą jak ktoś wcześniej napisał raz się mylą na naszą korzyść raz nie
UBUNTU
linux for human beings
Wujekm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujekm
Znajdź inne posty napisane przez Wujekm