|
No dokładnie, niech ujawni się ten, któremu tak na sercu leży dobro Legii. Ja nie jestem za Cracovią, wiele razu przy kumplach po nich jechałem od najgorszych, ale jeśli są w pewnych miejscach ustanawiane jakieś zasady, to powinny być przestrzegane. I o to tu chodzi. Chodzi o to, żeby niektórzy admini (Tudzież moderatorzy) nie dawali banów za tak błahe rzeczy, skoro sami robią tak samo, ot co. Ban to powinna być ostateczność, a niektórzy przesadnie z niej korzystają, nie wykorzystując nawet możliwości upominania kogoś na privie, a to przecież nie takie trudne, i rodzi mniej niejednoznacznych sytuacji.
|