http://www.youtube.com/watch?v=j0KR7...eature=related
Najlepsze jest pierwsze 45 s tej części .
Przypadkowo spotkani lekko podpici młodzi obywatele(pewnie wykształceni z dużego miasta) a na dodatek jeden ma podwójne obywatelstwo(oczywiście drugie to niemieckie

) , więc ma wyj**ane , bo mu zostało jeszcze 50 % Prezydentów .
Jakiż to kontrast do tych zapłakanych i zatroskanych o Polskę patriotów (bynajmniej nie twierdzę , że takimi nie są , chodzi mi o podkreślenie warsztatu twórców)
Dobrze , że w odpowiednim momencie znalazła się kamera aby nagrać tą scenę .
Kamera porządnego dokumentalisty musi być czujna.