Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6498
Stary 28.04.2010, 12:48
http://www.youtube.com/watch?v=j0KR7...eature=related

Najlepsze jest pierwsze 45 s tej części .
Przypadkowo spotkani lekko podpici młodzi obywatele(pewnie wykształceni z dużego miasta) a na dodatek jeden ma podwójne obywatelstwo(oczywiście drugie to niemieckie ) , więc ma wyj**ane , bo mu zostało jeszcze 50 % Prezydentów .
Jakiż to kontrast do tych zapłakanych i zatroskanych o Polskę patriotów (bynajmniej nie twierdzę , że takimi nie są , chodzi mi o podkreślenie warsztatu twórców)
Dobrze , że w odpowiednim momencie znalazła się kamera aby nagrać tą scenę .
Kamera porządnego dokumentalisty musi być czujna.