|
Nie tylko gola Boguskiego nie uznali sędziowie, bo był spalony.
Pamiętacie gola Diaza w meczu z Polonią,kiedy z woleja walnął pod poprzeczkę? Też gwizdnął Małek spalonego, którego nie było i straciliśmy dwa punkty.
Raz sędziowie mylą się na naszą korzyść, raz na niekorzyść, suma szczęścia zawsze wyniesie 0.
|