Wyświetl pojedynczy post
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 28.04.2010, 12:40
morgenes napisał(a):Wyświetl post
On jest po prostu nieograny. cóż on zagrał w Wiśle... pamiętasz, ile się wprowadzał do drużyny Uche i ile osób na niego psioczyło na początku?

Issa musi zostać w drużynie i porządnie przepracować okres przygotowawczy. Mam nadzieję, że Kasperczak, który lubi dobrze wyszkolonych technicznie piłkarzy, będzie miał coś do powiedzenia w tym względzie...
To co w parę minut pokazał Ba nie widziałem w tej lidze od lat.
Trzeba zwrócić uwagę też na to ,że gość wraca po kontuzji i dodatkowo jest nowym zawodnikiem.
Ponadto fatalna forma reszty wiślaków i brak ruchu do piłki w pierwszych meczach w jakich grał, poniekąd wymuszała na nim statyczną grę.

Według mnie za wszelką cenę trzeba go zatrzymać bo ten gość będzie rewelacją tej ligi, tak jak Uche .
Odpowiedz cytując