|
Ja w sumie nie wiem o co się z kolei tak pieklimy, teraz pomyślmy chwilę. Cholera, przecież w środku pola mamy Sobola, Mąkę, Ba (PRZEDŁUŻYĆ!!!), Jirsaka, Gargułę, Diaz'a a miejsca starczy tylko dla dwóch! Na skrzydła mamy przecież też zawodników: Kirm, Łobo, Mały, Boguski, Brożek, Diaz (i baaardzo ewentualnie Garguła). Na boki obrony (zakładając że Alva zostanie) Alvarez, Singlar, Diaz, Brożek, Burliga. Na środku jak na razie stalowi Marcelo i Głowacki i chyba Cleber, który ma jeszcze kontraktu pół roku no i Kowalski teraz wypożyczony do Piasta, Jopowi chyba podziekujemy. Dwie nisze w których mamy komedie to atak i bramka. W ataku mogą grać Christov, Brożek, Mały, Boguski z tymże dwóch może obsadzać skrzydła. Nie wiem czy Christov jest wypożyczony na rok czy pól ale tak czy inaczej jak odejdzie to nie ma nikogo jeśli Brożek nie ma formy! Tu trzeba szukać wzmocnień!
|