Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 28.04.2010, 11:59
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
mój skład na piątek:

Pawełek(jeśli dojdzie do siebie, a jak nie to Juszczyk) Alvarez, Głowacki, Marcelo, P. Brożek - Kirm, Ba, Sobolewski, Małecki - Brożek, Boguski.

P.S Jakoś wolę Kirma od Łobodzińskiego... mam nadzieję, że Kasperczak da zagrać Kirmowi pełne 90 minut, niech pokaże co potrafi, jeśli się nie uda to cóż pozostaje nam Łobo.

Co myślicie?
Kirm za Łobodzińskiego
Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł, wszedł w meczu z Piastem na 45 minut i nic wielkiego nie pokazał, dostał dobrą piłkę zaplątał się z nią mając chyba tylko jednego obrońcę Piasta przed sobą, pod koniec meczu fatalnie strzelał.
Kirm jak dla mnie jest w gorszej formie niż Paweł Brożek w ogóle nie widać w nim waleczności nawet na tle tak słabego przeciwnika jakim jest Piast Gliwice.
Odpowiedz cytując