tomasz_19 napisał(a):

mój skład na piątek:
Pawełek(jeśli dojdzie do siebie, a jak nie to Juszczyk) Alvarez, Głowacki, Marcelo, P. Brożek - Kirm, Ba, Sobolewski, Małecki - Brożek, Boguski.
P.S Jakoś wolę Kirma od Łobodzińskiego... mam nadzieję, że Kasperczak da zagrać Kirmowi pełne 90 minut, niech pokaże co potrafi, jeśli się nie uda to cóż pozostaje nam Łobo.
Co myślicie?
|
Ja wolałbym zamiast Ba, Mączyńskiego. On od początku rundy, kiedy jest wpuszczany do gry, zawsze prezentuje się przynajmniej przyzwoicie. Łobo ostatni mecz słabszy, ale wcześniej był jednym z mocniejszych punktów zespołu i tym razem też wyjdzie w pierwszym składzie. W razie słabej gry, wejdzie Kirm, tak jak w meczu z Piastem.