Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 28.04.2010, 11:34
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
mój skład na piątek:

Pawełek(jeśli dojdzie do siebie, a jak nie to Juszczyk) Alvarez, Głowacki, Marcelo, P. Brożek - Kirm, Ba, Sobolewski, Małecki - Brożek, Boguski.

P.S Jakoś wolę Kirma od Łobodzińskiego... mam nadzieję, że Kasperczak da zagrać Kirmowi pełne 90 minut, niech pokaże co potrafi, jeśli się nie uda to cóż pozostaje nam Łobo.

Co myślicie?
Ja wolałbym zamiast Ba, Mączyńskiego. On od początku rundy, kiedy jest wpuszczany do gry, zawsze prezentuje się przynajmniej przyzwoicie. Łobo ostatni mecz słabszy, ale wcześniej był jednym z mocniejszych punktów zespołu i tym razem też wyjdzie w pierwszym składzie. W razie słabej gry, wejdzie Kirm, tak jak w meczu z Piastem.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując