|
Ba - genialne wyczucie piłki. Ech, gdyby nie te kontuzje, byłby to najlepszy zawodnik w polskiej lidze od lat.
Problemem jest Kirm. Miał idealną, niebywałą okazję, by się pokazać. Piast umierał powoli na zawał, miejsca było dużo, okazji strzałowych od groma. A on, niestety, qpa...
|