AS82 napisał(a):

|
Ja niestety takim optymista nie jestem po tym meczu ,ze wzgledu na dramatyczna technike naszych pilkarzy ,problemy z przyjeciem pilki ,dokladnym podaniem (poza Issa Ba) to jest sól piłki nożnej.e
|
Ale nie masz co się martwić. Wszka będziemy grac przeciwko zespołowi gdzie kopią kopacze mający jeszcze większe problemy z podstawami/ Powinno być dobrze. Niemniej w kontekście gry w kimkolwiek innym z poza naszego grajdołka fatalnie to wygląda.