|
Ja niestety takim optymista nie jestem po tym meczu ,ze wzgledu na dramatyczna technike naszych pilkarzy ,problemy z przyjeciem pilki ,dokladnym podaniem (poza Issa Ba) to jest sól piłki nożnej.Z zaangazowaniem tez moglo byc lepiej ,bo skoro gramy o Mistrza to nie mozna momentami spacerować po boisku.
Na plus Marcelo , Issa Ba - gdybysmy mieli 11 takich piłkarzy w skladzie to można by realnie myslec o sukcesie w Pucharach Europejskich. Issa Ba powinien w Wiśle zostać bo to jedyny materiał z tego co mamy na klasycznego rozgrywajacego ,ktorzy bierze ciezar gry na siebie
|