Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 28.04.2010, 10:13
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Juszczyk nie miał się kiedy popisać, to co puścił było nie do obrony. Dobrze wybijał piłki i wiele więcej z gry nie miał.

Dziwne, że przy pewnym wyniku nie wszedł Christow, ja wiem, że na razie to pokazał tylko kompletne dno ale można było dać mu szansę.
Cytując Dawidziuka. Nie wazne jak broni bramkarz,wazne aby nic do siatki nie wpadało. Proponuje teog się trzymać w przypadku Juszczyka. Choć jest szalenie niepewny w tych interwencjach. Mecz do przodu to się liczy. Wiemy przeciez od dawien dawna,że z bramkarzami mamy problem i z nich żadnej mąki nie będzie. Niech odbijają piłkę przed siebie w każdym meczu,byle czym byle jak,byleby nic nie było w siatce.


Zwycięstwo i wzrost formy cieszą. Nic poza tym.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując