Wyświetl pojedynczy post
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 28.04.2010, 10:07
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Ja bym nie lekceważył.Widziałem mecz koroniarzy z krawatami i grali naprawdę kapitalne spotkanie!
To że przegrali zrzuciłbym raczej na karb farta ze strony zawodników ze stolycy.Na pewno nie można lekceważyć Kiełba,bo szarpie jak fix po prawej stronie,(może to głupie ale przypomina mi stylem gry Kose) no i cholernie groźna lewa noga Ediego,Gajtkowski -szalenie nieskuteczny,ale gra na pograniczu ofsajdu,także trzeba uważać.Myślę że łatwo nie będzie ale z wiarą oczekuję na pozytywne rozstrzygnięcie!

ps.Mario kuruj się bo Juhu to jednak nie to!
Zgadzam się, że nie należy lekceważyć żadnego przeciwnika w tym również Korony.

Zgadzam się również z tym, że łatwo nie będzie.

Ale przecież do cholery ten mecz trzeba wygrać bo kolejne trzy punkty dają psychologiczną przewagę przed spotkaniem z Legią.

Jeśli uważasz, że nie należy lekceważyć Kiełba, Ediego i Gajtkowskiego to niech Korona nie lekceważy Sobola, Boguskiego a przede wszystkim Głowackiego, Marcelo i Diaza...reszta też sobie poradzi.

Również z wiarą oczekuje pozytywnego rostrzygniecia!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując