Wrona napisał(a):

|
Ale właśnie oddali... Boguskiemu. W tym sezonie, nie pamiętam w jakim meczu, nie uznali Rafałowi prawidłowo zdobytej bramki odgwizdując spalonego.
|
To było z Zagłębiem w ostatnim meczu na jesieni. Nie uznali mu pięknej bramki przewrotką ;]