tofik napisał(a):

Nie ma się co specjalnie kajać za te spalone. Co dzisiaj niechcący dali nie omieszkają zabrać w kolejnych spotkaniach więc miejmy się na baczności
|
Ale właśnie oddali... Boguskiemu. W tym sezonie, nie pamiętam w jakim meczu, nie uznali Rafałowi prawidłowo zdobytej bramki odgwizdując spalonego.