Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.04.2010, 08:38
TSWalos napisał(a):Wyświetl post
Korona z Legią zagrała bardzo dobry mecz. Tylko nie wiem czy Legia taka cienka czy Korona dobra

Czy mecz jest na pewno w piątek ?

http://ekstraklasa.net/terminarz.html

http://www.pzpn.pl/index.php/pol/Roz...narz-i-wyniki2
Na pewno jest w piątek 30-04-2010 o godz. 20:00
Odpowiedz cytując