Wyświetl pojedynczy post
arigatou
Member
 
Od: 09.2007
Skąd: BF/"5"

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15838
Stary 28.04.2010, 08:26
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Od miesiąca ćwiczę codziennie brzuski i przysiady na początku było 30 a teraz 50 także rower stacjonarny 20 min dziennie.Od Soboty zacząłem sezon rowerowy, w niedzielę źle się poczułem byłem w szpitalu zrobili mi Ekg i trzymali do 2 w nocy,przy kroplówce oraz na końcu drugie EKG wyszło mi kołatanie serca i duże ciśnienie przypisano i mi lekki oraz podano. Wczoraj bolało mnie na wysokości piersi pojechałem znowu, do szpitala ekg w normie i powiedzieli, że ten ból przez nadmierny wysiłek na rowerze,fakt w sobotę 4 km oraz 8 i w Niedzielę 10.I tu moje pytanie czy jest możliwość, że po prostu naciągnąłem mięśnie lub coś w tym stylu? dostałem także lekki na ten ból i na uspokojenie oraz biorę Ibuprom.
Nie ma takiej możliwości żebyś naciągnął mięsień serca
Masz poprostu nadciśnienie nie możesz się tak katować bo pewnego dnia podczas takiego wysiłku padniesz i Cie nie odratują. Ogólnie bierz leki i spokojniej z treningami. Jak bierzesz jakieś wspomagacze to musisz odstawić. Pogadaj z lekarzem.
Odpowiedz cytując