Wyświetl pojedynczy post
TSWalos
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 28.04.2010, 08:16
Korona z Legią zagrała bardzo dobry mecz. Tylko nie wiem czy Legia taka cienka czy Korona dobra

Czy mecz jest na pewno w piątek ?

http://ekstraklasa.net/terminarz.html

http://www.pzpn.pl/index.php/pol/Roz...narz-i-wyniki2
Odpowiedz cytując