Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 28.04.2010, 05:59
Po tym meczu widac że bramkarza nie mamy nawet rezerwowego , za to Sobol , Głowa to zawodnicy nie do przecenienia jeszcze jedno rzucało się w oczy dawno nie widziana gra pressingiem i częste wypady do przodu Alvareza . Reszty obrazu dopełniają szalejący Małecki i ofensywna dwójka Boguski z Brożkiem .
Na duży plus dla Kacpra trzeba zapisac że docenia możliwości Mączyńskiego .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując