dj_ibutti napisał(a):

|
Mówcie co chcecie, ale dla mnie Juszczyk broni jak dziewczyna, której koledzy z klasy kazali stać na bramce, bo brakowało im jednego zawodnika. Te jego "zbicia" piłki rękami, pozbawione jakiejkolwiek koordynacji ruchowej... tragedia. :/
|
Jak na razie mamy więcej szczęścia niż rozumu. Oby tak dalej.
Ja się jednak cieszę przede wszystkim z tego, że wraca stary Sobol

On i Głowacki to płuca i serce tej drużyny.