Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#310
Stary 28.04.2010, 01:54
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Mówcie co chcecie, ale dla mnie Juszczyk broni jak dziewczyna, której koledzy z klasy kazali stać na bramce, bo brakowało im jednego zawodnika. Te jego "zbicia" piłki rękami, pozbawione jakiejkolwiek koordynacji ruchowej... tragedia. :/
Jak na razie mamy więcej szczęścia niż rozumu. Oby tak dalej.

Ja się jednak cieszę przede wszystkim z tego, że wraca stary Sobol On i Głowacki to płuca i serce tej drużyny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując