SpoXsteR napisał(a):

|
taki spalony ze smiac mi sie chce (Brozek glowa)
|
2 minimalny, pierwszy solidny ale nie taki łatwy do zobaczenia(sami gracze Piasta go nie widzieli).Wszystko pięknie ale teraz odwróćmy sytuacje

.
Dostajemy 2 takie gole i przegrywamy...o rzesz K mać

Teorii spiskowych było by kilka stron a niektórzy dali by sobie obie ręce, nogi i nie wiem co jeszcze poucinać że to spisek pzpnu - a kolejnym etapem będzie wykartkowanie Marcelo - za nic.
Jeszcze trochę prywaty - Markusie nie skreślaj Alvareza , po pierwsze nie można nikogo skreślić za nawet największy/najgłupszy błąd, po drugie oczywiście chwały mu ta interwencja nie przynosi ale bez przesady - źle obliczył lot piłki, każdemu może się to zdarzyć - byle nie często.
Alvarez to na prawdę jest bardzo dobry zawodnik jak na naszą ligę i nasz zespół - znając realia - on odejdzie i będzie go nam brakowało