Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6481
Stary 28.04.2010, 00:40
Cytat:
Może dlatego, że nie oglądam telewizji już od bardzo dawna? Wszystkie takie informacje docierają do mnie po czasie. Wiesz chyba, jakie były proporcje, prawda?
Serio - były jakieś anty-PO manipulacje "GW", TVN-u, ZET-ki czy Newsweeka? Nie potrafię sobie przypomnieć abym o tym słyszał. Dasz jakiś przykład analogicznych działań w liczących się mediach?
A to nie zatapiałeś platformy z ojcem dyrektorem ?
A Ty podaj po jednym przykładzie manipulacji ze strony GW , TVN-u , ZET-ki i Neewsweeka . Wiem że były ich tysiące , więc wystarczy po jednym . Będę miał przynajmniej jakiś materiał porównawczy , żeby móc wyszukiwać manipulacje innych stron .
Ostatnio edytowane przez Mareq : 28.04.2010 o godz. 00:49.