Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6480
Stary 28.04.2010, 00:37
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Ty również nie skrytykowałeś jakiejkolwiek manipulacji atakującej Twoich przeciwników a nie zabraniam Ci krytykowania przykładowych tefałenów i GieWów.
Może dlatego, że nie oglądam telewizji już od bardzo dawna? Wszystkie takie informacje docierają do mnie po czasie. Wiesz chyba, jakie były proporcje, prawda?
Serio - były jakieś anty-PO manipulacje "GW", TVN-u, ZET-ki czy Newsweeka? Nie potrafię sobie przypomnieć abym o tym słyszał. Dasz jakiś przykład analogicznych działań w liczących się mediach?

Znowu Ziemkiewicz, ale on ma chyba najlepszą puentę. Przy okazji widać tę radykalizację, która na salonie 24 była obecna już w dzień po pogrzebie Prezydenta.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.04.2010 o godz. 00:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!