Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 28.04.2010, 00:35
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Mówcie co chcecie, ale dla mnie Juszczyk broni jak dziewczyna, której koledzy z klasy kazali stać na bramce, bo brakowało im jednego zawodnika. Te jego "zbicia" piłki rękami, pozbawione jakiejkolwiek koordynacji ruchowej... tragedia. :/



tfu tfu
opdpukuje 150 razy w niemalowane

ale ..
...

zeby los sie nas perfidnie nie zemsciil 2 letnim bimbaniem z poszukiwaniem bramkarza ,wstawiajac nam Juszczyka w kierunku ktorego kiedy pilka leci caly drze...(nie mam jednak nic do niego,ale to bramkarz niepasujacy u u nas nawet na pozycje nr 3)..

i zeby jakis jego klops czy dwa nie zalatwily sprawy w mecz z Legia czy co gorsza Cracovia...

niech sie Pawelek kuruje i to szybko.!!!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując