Być może , ale abstrahując od tego.
Jak to się ma do zacytowanej wypowiedzi , która odnosiła się do posta napisanego przez samba ?
Ty również nie skrytykowałeś jakiejkolwiek manipulacji atakującej Twoich przeciwników a nie zabraniam Ci krytykowania przykładowych tefałenów i GieWów.
Cytat:
Dotychczas, kiedy Twoja opcja miała głos, kiedy "oszołomów" w sposób wulgarny wyszydzano jakoś nie rozdzierałeś szat.
Może zbastuj z tą hipokryzją - każda akcja powoduje reakcję. Twoi ideowi koledzy ewidentnie przegięli i teraz następuje efekt odbicia wahadła. I radzę Ci się przyzwyczajać, bo ono jest dopiero na początku drogi powrotnej.
A może mi wytłumaczysz, coście sobie wtedy myśleli? Że zawsze tak będzie? Że przewodnia rola partii i wieczysta przyjaźń z mediami? Kiedy ja zwracałem uwagę na degrengoladę debaty publicznej, na jej schamienie: czułeś się dowartościowany, dopieszczony medialnie - prawda?
Trzeba było wtedy protestować przeciw "Polsce B", przeciw Palikotowi i Niesiołowskiemu. Teraz Twoje uwagi budzą co najwyżej uśmiech politowania. "Diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni".
Jestem jednak pewien, że do poziomu żenady Palikota i akcji "schowaj babci dowód" nawet się nie zbliżyli.
Skąd? Takie chamstwo zostałoby na pewno przeciw "oszołomom" wykorzystane. To wasz monopol.
|
Moja opcja ? Moi ideowi koledzy ? Nasz monopol ? Co myśmy sobie myśleli ?
Huhuhue mocne.
To wyjaśnijmy sobie , bo trochę nie rozumiem.
Ja jestem do tych nie-prawych czy od tych którzy stoją tam gdzie stoi ZOMO ?
Hipokryzja by była gdybym tamte zachowania popierał a przeciwko analogicznym z drugiej strony protestował
Diabłem dzwoniącym w ornat bym był , gdybym sam brał udział w tych hmm manipulacjach.
Proponuję zapoznanie się ze słownikiem zanim wytoczysz po raz kolejny tego typu argumenty.