Wyświetl pojedynczy post
pchelas
Senior Member
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 28.04.2010, 00:20
Skipper napisał(a):Wyświetl post
...wybijają...Sobolewski potrafi uderzyć aa taak taaaak uderzył jakie ważne uderzenie marzenie...no teraz się role odmieniły...mówiłem że potrafi uderzyć i cisza na stadionie w Atenach, tylko mój głos gdzieś tu pewnie słychać hehe, bo kibice umilkli i tylko to 200-300 kibiców Wisły szaleje, odżyły nadzieje...mówiliśmy że nie wszystko stracone...no mówiliśmy że przezywają ten kryzys i zaczynają uporządkować grę i to jest oojoj ależ przymierzył Jacek strzał marzenie no to jest... strzał za pare milionów na parę milionów hahahaha może być ha, dopóki piłka w grze mawiał Kazimierz Górski hehe, i pozdrawiamy jeszcze raz pana Kazimierza życząc mu zdrowia...myśle że ucieszył się wraz z kibicami w całym kraju, no będzie ciężko będzie nerwowo, ale teraz Wisła inna, odrodzona



(chyba sie nikt za tą wklejke nie obrazi)

ech...a tych Aten ciągle szkoda..sędzia **** !
Odpowiedz cytując