|
Mówcie co chcecie, ale dla mnie Juszczyk broni jak dziewczyna, której koledzy z klasy kazali stać na bramce, bo brakowało im jednego zawodnika. Te jego "zbicia" piłki rękami, pozbawione jakiejkolwiek koordynacji ruchowej... tragedia. :/
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|