Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
GiZmO_14
Member
Od: 02.2009
Skąd: Grzegórzki Stare
Offline
#
15836
27.04.2010, 23:44
Niby jakaś kontuzja ale przytył i nie ma szans na gre na początku sezonu tez mial pare bledow i sie to skumulowalo
Barca
Manchester United
Borussia Dortmund
FC Porto
GiZmO_14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GiZmO_14
Znajdź inne posty napisane przez GiZmO_14