Pierwsza połowa do szybkiego zapomnienia, druga do zapamiętania mając zwłaszcza w głowie ostatnie pól roku. Tak jak wszyscy: urzekła mnie lekkość gry Ba. Świetnie się to ogląda.
Jest jedna rzecz, której nie potrafię zrozumieć za grosz. Czemu gdy na boisku jest Jirsak, rzuty rożne i wolne wykonuje Patryk Małecki? Przy jego stałych fragmentach gry można iść herbatę zaparzyć, wyparzyć cytrynę i wkroić do herbatki. Plus są często niecelne. Chciałbym by to się zmieniło bo za dużo szans na zdobycie gola przez to tracimy.
Kirm, mimo że sporo niedokładności to i tak postęp widzę. Małymi kroczkami zbuduje tę formę na MŚ, pod koniec sezonu będzie czołowym skrzydłowym ligi, a po MŚ stanie się to na co tak wielu liczy, czyli odejdzie z tego klubu. I pójdzie w daleki zachód. Możecie mnie cytować na koniec ligi. Pozwalam.
