Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 27.04.2010, 23:17
Mimo wszystko dobrze się zasypia po 4-1 do przodu.
Pozdrawiam...Moderów też ...mimo wszystko...ludzką rzeczą jest się mylić...boską ...przebaczać...
MISTRZEM POLSKI JEST WISŁA....WISŁA NAJLEPSZA JEST!!!!!!
Odpowiedz cytując