Widac ze forma poszczegolnych pilkarzy poszla mocno do gory.
Wiadomo bylo ze to nastapi ,i jesli teraz mamy wcisnać 6-ty bieg to to jest najlepszy moment
Sobol,Maly,Rafal ,czy Pawel Brozek - 1,5 miesiaca temu snuli sie po boisku ,dzis rozgrywaja pilke az milo.
Rok temu tez potrafilsmy wlasnie na koniec sezonu udowodnic ze na Mistrza zaslugujemy a teraz a tym ciezkim wyjazdowym sezonie taki Mistrz smakowal by podwojnie
teraz regeneracja i juz w pt Korona