3rider napisał(a):

|
Przyjemnie bylo popatrzec, cztery bramki strzelilismy ostatnio chyba 2 lata temu.
|
Bez przesady, 9 razy w ostatnich 2 latach:
8 miesięcy temu Zagłębie L. - Wisła
1:4
11 miesięcy temu Lechia - Wisła
2:4
11 miesięcy temu ŁKS - Wisła
0:4
13 miesięcy temu Wisła - Cracovia
4:1
17 miesięcy temu Wisła - Piast
4:1 (PE)
19 miesięcy temu Wisła - Arka
4:0
20 miesięcy temu Wisła - Beitar
5:0
23 miesiące temu Wisła - Zagłębie S.
4:0
23 miesiące temu Wisła - ŁKS
5:2