|
Co do spotkania to pierwsza bramka ze spalonego i tutaj dyskusji nie ma, w drugiej sytuacji jeśli spalony był to milimetrowy (a jak to lubią powtarzać komentatorzy promujmy grę ofensywną). Wiadomo że takie błędy sędziowskie zawsze są zauważalne i bardziej komentowane niż to że sędzia odgwizdał np. trzy spalone których nie było.
Co do meczu to szału nie było, pod koniec na luzie trochę zagrali milej dla oka aczkolwiek cudów nie oczekuję już do końca sezonu.
Co do Ba to grał już w momencie kiedy rywal był podłamany ale napewno widać u niego luz w tym co robi, dobrze wyszkolony technicznie i to na tle pozostałych zawodników daje różnicę.
|