Blaszczu16 napisał(a):

|
"Sobolewski, on potrafi uderzyć, aaaaaaaaaa jakie uderzenie marzenie!!!!!!!!!!!!!"
|
http://www.youtube.com/watch?v=D8BTbiBGQOY
też mi to dzisiaj przed oczami stanęło

"Kiedyś to się na takiego Lecha śpiewało, Kolejorz, Kolejorz, wpier(...) dzisioj mosz"