Kocur napisał(a):

Połowa chyba nie rozróżnia pozycji spalonej od spalonego
Co z tego że ktoś był wysunięty za ostatniego obrońcę skoro nie brał udziału w akcji - jakby dostał podanie to sędzia powinien gwizdnąć a skoro nie dostał to jaki k...a spalony ?
|
Jest jeszcze coś takiego jak absorbowanie uwagi bramkarza.