Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1954
Stary 27.04.2010, 22:08
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Rozkminy komentatorów na eNce o tym dlaczego Olic po strzeleniu bramki dotknął się w głowę , bezcenne .

Trzeba było oglądać na Sat.1 Trzeba być szalonym by słuchać tych debili z iti
Odpowiedz cytując