Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 27.04.2010, 22:01
Grzegorz z Sanoka napisał(a):Wyświetl post
Z racji studiów zastanawiam się Kraków czy Wrocław? Czytając to powyżej pewne zdanie sobie już wyrobiłem, ale jeszcze chętnie o czymś posłucham ;]
a każde z tych miast ma plusy i minusy

jak słucham ludzi którzy w tych miastach studiowali to są zadowoleni
Wrocław na pewno teraz przyspiesza, równe miasta dla studenta
przede wszystkim to zależy gdzie się dostaniesz
Odpowiedz cytując