Grzegorz z Sanoka napisał(a):

|
Z racji studiów zastanawiam się Kraków czy Wrocław? Czytając to powyżej pewne zdanie sobie już wyrobiłem, ale jeszcze chętnie o czymś posłucham ;]
|
a każde z tych miast ma plusy i minusy
jak słucham ludzi którzy w tych miastach studiowali to są zadowoleni
Wrocław na pewno teraz przyspiesza, równe miasta dla studenta
przede wszystkim to zależy gdzie się dostaniesz
