Wyświetl pojedynczy post
dyftong
Junior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: zewsząd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.04.2010, 21:59
Pewnie będą grać pod nową nazwą od nowego sezonu ligowego w ekstraklasie futsalu - bo w tym już rozegrali wszystkie mecze w 1 lidze. Hala wisły spełnia wymagania wymiarowe jeżeli chodzi o futsal Dotychczas grali na comcom przy stadionie Hutnika.
Odpowiedz cytując