Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
dyftong
Junior Member
Od: 02.2003
Skąd: zewsząd
Offline
#
3
27.04.2010, 21:59
Pewnie będą grać pod nową nazwą od nowego sezonu ligowego w ekstraklasie futsalu - bo w tym już rozegrali wszystkie mecze w 1 lidze. Hala wisły spełnia wymagania wymiarowe jeżeli chodzi o futsal
Dotychczas grali na comcom przy stadionie Hutnika.
dyftong
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dyftong
Znajdź inne posty napisane przez dyftong