harthausen napisał(a):

ale chwalą Pawła po meczu, ja jego tak świetnej gry jakoś nie dostrzegałem. Mylić się - ludzka rzecz
|
Może jego gra nie był świetna ale w porównaniu z poprzednimi spotkaniami lepsza, strzelił bramkę, zaliczył asystę więc chyba nie było aż tak źle.
Oczywiście daleki jest od swojej idelanej formy co widać było w pierwszej połowie, mało ruchu, wstrzymywał akcje.
Wynik lepszy niż gry, w końcu bramka za pola karnego, mówiłem że trzeba próbować bo ma kto uderzyć.
Widać piłkarze chcieli wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił.
Kirm totalnie bez formy a strzał z końcówki meczu mówi sam za siebie. Dobry mecz Diaza, Boguskiego Sobolewskiego, Juszczyk co prawda nie miał zbyt wiele pracy dziś występ poprawny.