|
dzis trafna uwage wedlug mnie wyglosil Srutwa, ze Marcelo zamiast podac do bramkarza, to wybija pilke przez plecy, juz raz tak bramka padla w meczu z Arka(wiele strat tak notuje)
a dwa zachowanie Patryka Maleckiego chyba trzeci mecz z rzędu jak Patryk lekko dotkniety...zamiast grac dalej czeka na decyzje sedziego...i zazwyczaj sedzia nie dyktuje nam faula itp nie potrzebne takie zachowanie...strata pilki
Pablo fajnie zagral, ale szkoda ze on nie ma dobrej wrzutk.
sa 3 pkt, oby tak dalej.
|