|
Wisełki.4 bramki robią wrażenie.Piast ogólnie słaby.Jak ktoś mi powie że mecz z Koroną będzie spacerkiem,to życze powodzenia.To co zagra
li z Legią...Aż żal że przegrali,bo cały czas trzymali gre i dyktowali warunki.Za dzisiaj brawka!Brawo Boguś,brawo Paweł i Sobol...ogólnie brawo za wystep dla all!!!
LIDERA MAMY ZA CHUJA GO NIE ODDAMY!!!
Powód: Jestem moderatorom najlepszego portalu w Polsce i jeśli ktoś chce wylewać żale to nie tu z ubeckim pozdrowieniem
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.04.2010 o godz. 21:52.
|