|
W koncowce meczu to Wisla doslownie wchodzila w obrone Piasta jak samurajski miecz w roztopione maslo glownie dlatego ze Piastowi spadlo morale.
Co tu duzo gadac nie mozna na podstawie tego meczu oceniac sile Wisly, bo sedziowie pomogli, Piast nie stanowil wyzwania dla Wisly i pare innych rzeczy. Cieszy to ze nasz najlepszy napastnik wraca do formy superstrzeleckiej.
|