Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 27.04.2010, 21:24
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Issa Ba, każde dotknięcie piłki przez tego piłkarza było magiczne, oczywiście jak na polską ligę.
Uważam że Krzysiek Mączyński powinien dostawać jeszcze więcej szans niż dostaje naprawdę z każdym wejściem z rezerwy gra solidnie. Zostały tylko 4 mecze więc trzeba postawić na doświadczenie ale od nowego sezonu powinien grać więcej albo zostać wypożyczony do klubu ekstraklasy.

Nareszcie jakiś postęp w grze Pawła Brożka, tracił mnóstwo piłek ale kilka zagrań było w stylu tego dawnego Pawła. Cholernie potrzebny nam strzelający i asystujący Brożek na te ostatnie 4 mecze.
Faktycznie, naprawdę łanda klepka zaczęła się jak na boisku był Issa Ba i Mączyński. Naprawdę kilka fajnych klepek poszło i bramka Sobola.

Brożek i Boguski wracają do dawnej formy. Powoli, ale do przodu.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując