westersyl napisał(a):

Issa Ba, każde dotknięcie piłki przez tego piłkarza było magiczne, oczywiście jak na polską ligę.
Uważam że Krzysiek Mączyński powinien dostawać jeszcze więcej szans niż dostaje naprawdę z każdym wejściem z rezerwy gra solidnie. Zostały tylko 4 mecze więc trzeba postawić na doświadczenie ale od nowego sezonu powinien grać więcej albo zostać wypożyczony do klubu ekstraklasy.
Nareszcie jakiś postęp w grze Pawła Brożka, tracił mnóstwo piłek ale kilka zagrań było w stylu tego dawnego Pawła. Cholernie potrzebny nam strzelający i asystujący Brożek na te ostatnie 4 mecze.
|
Faktycznie, naprawdę łanda klepka zaczęła się jak na boisku był Issa Ba i Mączyński. Naprawdę kilka fajnych klepek poszło i bramka Sobola.
Brożek i Boguski wracają do dawnej formy. Powoli, ale do przodu.