Kraków z mojej perspektywy piękne miasto, obok Wrocławia dwa najpiękniejsze miasta w Polsce, wiele rozrywki, dużo miejsc na wypady weekendowe na grilla, nad jeziorko, dużo zieleni, b.dobra komunikacja.
Jestem jeszcze uczniem ;p wiec nie moge za wiele powiedziec jeśli chodzi o prace, ale z tego co wiem to są szanse na dobrą i nienajgorzej zarobkową robote...
Na prawde... czasami warto przejść się nad Wisłę i wtedy docenić piękno i klimat naszego najpiękniejszeg miasta Krakowa...
