Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7027
Stary 27.04.2010, 21:09
someone_TSW napisał(a):Wyświetl post
Nawiązując do Cracovii, oto słowa Lenczyka po meczu :



http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ymonta,1470550
Oj, starość nie radość, Orestowi sufit na łeb chyba spadł. No nic mam nadzieję, że nasi piłkarze odpowiedzą mu w derbach;d
Odpowiedz cytując