Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 27.04.2010, 21:08
Cytat:
Ale niech nikt mi nie wmawia, że gra się jakoś znacząco poprawiła.
No to jednak będę Ci wmawiał że gra się znacząco poprawiła. 2 połowa w wykonaniu Wisły była wreszcie na wysokim poziomie, szybka, kombinacyjna gra, przyjemna dla oka, skuteczna. Za czasów Skorży przy wyniku 1:2 (nawet po 2 bramkach ze spalonego) Wisła schowałaby się za podwójną gardą i czekała do 90 minuty, a my z drżeniem serca oglądalibyśmy ten mecz. Dowieźlibyśmy wynik albo i nie, różnie z tym bywało. Natomiast tutaj Wisła pokazała że jest pazerna na bramki, nie mówiąc o tych dwóch kolejnych strzelonych ale o ilości sytuacji które mieliśmy. I nieważne czy Piast grał na poziomie ligi podwórkowej czy nie, bo powtarzam, za Skorży Wisła cofnęłaby się do defensywy i zaczęłoby się wybijanie piłek i gra na czas od 60 minuty.

Obejrzyj sobie rozegranie piłki przez Wisłę chwilę przed 4 bramką Sobola. Takich wymian i klep przy Skorży to ze świecą szukać.

Idzie zdecydowanie ku lepszemu. Umarł król, niech żyje król!
Odpowiedz cytując