Temat
:
Jak się żyje w Krakowie?
Wyświetl pojedynczy post
Grzegorz z Sanoka
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Sanok-Wrocławska-Rzeszów
Offline
#
39
27.04.2010, 21:07
Z racji studiów zastanawiam się Kraków czy Wrocław? Czytając to powyżej pewne zdanie sobie już wyrobiłem, ale jeszcze chętnie o czymś posłucham ;]
Armia Białej Gwiazdy
Grzegorz z Sanoka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grzegorz z Sanoka
Znajdź inne posty napisane przez Grzegorz z Sanoka