jasnyGwint napisał(a):

|
Pierwsza połowa to była chyba największa padaka w tej rundzie.
|
Na tym forum co tydzień ktoś obwieszcza, że właśnie Wisła gra najlepszą/najgorszą połowę w sezonie.
Ale w sumie dobrze że to napisałeś, mam przynajmniej pewność, że to nie ja jestem ślepy

Sam zresztą poruszyłeś ten problem:
jasnyGwint napisał(a):

|
Jak ty widzisz jakąś różnice to musisz mieć poważne problemy ze wzrokiem.
|
